Кешбек та Бонуси

Ви отримуєте кешбек та бонусі у вигляді реальних грошей, які можна витратити, а не віртуальних балів.

Кешбек

За кожну оплату замовлення ви отримуєте 10% кешбеку на ваш рахунок в нашому інтернет-магазині. Ними ви можете сплатити до 100% наступного замовлення. Сума кешбеку дійсна 30 днів з дати останньої покупки. Кешбек разом з іншими бонусами враховується автоматично у вигляді знижки при наступній покупці. У вашому особистому кабінеті можна побачити суму та строк дії кешбеку.

Приклад:
Ви здійснили покупку на 2000 грн. За цю покупку вам нараховано 200 грн кешбеку (10%).
Протягом наступних 30 днів ви робите замовлення на 500 грн, а сплачуєте лише 300! Або ви можете замовити товару на 200 грн та не платити взагалі нічого!
Ніяких додаткових умов – все просто!

Бонус за запрошення

Вам сподобалася наша косметика і ви готові порекомендувати її – чудово! Давайте зробимо це з користю для всіх! Відправте своє посилання вашій подрузі/другу або розмістіть її на своїй сторінці у соціальній мережі. При оформленні замовлення за цим посиланням вигоду отримають усі: новий покупець отримає 10% знижки на перше замовлення та 10% кешбеку на наступну покупку, ви отримаєте 10% від суми її першого замовлення на свій рахунок у вигляді бонуса за запрошення, а ми отримаємо ще одного задоволеного клієнта.

Кому порадимо першому?

Ваше персональне посилання-запрошення у Особистому кабінеті

А також нагадуємо, що доставка всіх замовлень від 1000 грн – безкоштовна!